top of page

Group

Public·28 members

(tévé>>>>) RB Salzburg Benfica közvetítés 12.12.2023

10 Közvetítés; 11 Statisztika. 11.1 Góllövőlista ... Red Bull Salzburg (1.) Oroszország · Szpartak Moszkva (3.) Belgium · Standard de Liège (2.) Portugália.

A két együttes egyszer került szembe eddig az európai porondon, 2018-ban az Európa-ligában a nyolcaddöntőbe jutásért csaptak össze. Az első találkozón Baszkföldön 2–2-t játszottak, Oyarzabal öngóljával az osztrákok vezettek, Odriazola és Januzaj fordított, de az utolsó szó a vendégeké volt, Minamino révén. Salzburgban egy félórás gólváltás – Dabbur találatára Raúl Navas válaszolt – után a továbbjutás Valon Berisha a 74. percben értékesített büntetőjével dőlt el. Az első körben a Salzburg 2–0-s bravúrgyőzelmet aratott Lisszabonban, a Real Sociedad pedig a hajráig vezetett az Inter ellen, ám három perccel a befejezés előtt Lautaro Martínez egyenlíteni tudott. Az azóta eltelt időben az osztrák bajnok fura vereséget szenvedett a BW Linztől otthon, ám utána javított a Lustenau elleni idegenbeli 4–0-val. percében. Vereség ide, vereség oda, a berliniek erőt meríthetnek ebből a kiváló helytállásból. A realitás azt diktálja, éppen a Bragával lehetnek harcban a csoport 3. helyéért, azaz az El-ben versenyben maradásért. Bár az is lehet, inkább egy kicsit összetörte őket a last minute vereség, mert azóta a Bundesligában otthon a Hoffenheimtől 2–0-re – ez még belefér –, aztán az újonc Heidenheimtől idegenben 1–0-ra kaptak ki. Utóbbi már nehezebben magyarázható, de legalább nem a 94., hanem az 58. percben kapták a szerencsétlen gólt – szabadrúgásból, persze azután az utolsó félórában nem tudtak egyenlíteni. Ezzel 7 kör után vezeti is a Bundesligát 22 ponttal, csak eggyel megelőzve az előző éra sorozatbajnokát, a Sturm Grazot. A Real Sociedad ugyanezen időszakban két kapott gól nélküli győzelemmel rukkolt elő, a Valenciát a Mestallában 1–0-ra, majd a baszk szuperrangadón az Athletic Bilbaót 3–0-ra verte meg, ezzel felugrott a LaLiga táblázatán az 5. helyre. Kérdés, a hazaiak szokásos fiatalos lendülete vagy a több tapasztalt labdarúgót felvonultató vendégek higgadtsága érvényesül-e jobban az Red Bull Arenában, azaz bocsánat, az UEFA szerint a Salzburg Stadionban… UNION BERLIN–SC BRAGA (C-csoport) Heroikus küzdelmet folytatott az egyik abszolút BL-újonc a rekordgyőztes Real Madrid ellen a Bernabéuban, de azután a fehér balett legújabb primadonnája (talán nem túl frivol a hasonlat), Jude Bellingham betalált a hosszabbítás 4. : Barella, Lautaro és J. Correa, ill. Aursnes, Antonio Silva és Musa), de a sasok egyszer sem álltak közelebb mínusz 2 gólnál az esetleges hosszabbításhoz, sőt a két utolsó gólt már 5–1-es összesítésnél kapták. Azaz: a Benfica eddig még sosem tudta legyőzni az Intert! A BL-rajt is a milánóiaknak sikerült jobban: hátrányból pontot mentettek San Sebastiánban, miközben az SLB otthon kikapott a Salzburgtól. A közvetlen bajnoki előzmények: az Inter 4–0-ra nyert Salernóban a csereként beálló Lautaro Martínez 28 perc alatt összehozott mesternégyesével, s továbbra is vezeti a Serie A-t jóbb gólkülönbségével a Milan előtt. A Benfica már pénteken játszott, a Luzban a honi csúcsrangadón 1–0-ra felülmúlta a Portót, a gólt David Neres passzából a sokadvirágzását élő Ángel Di María szerezte. (Érdekes lesz, melyik argentin világbajnok játszik jobban kedden este a San Siróban, bár posztjukból adódóan ritkán találkozhatnak a pályán. ) A sasok ezzel megelőzték legyőzött vendégüket, a 2. helyen állnak 18 ponttal, megelőzi őket a másik lisszaboni rivális, a Sporting 19-cel, de a gyíkok még nem játszottak rangadót az idényben. Azért a sporttörténet ismételhetné önmagát! A San Siróban a „semlegesnek” számító döntőn kívül ki-ki párharcban két meccsen 13 gólt szerzett a két csapat – most alighanem beérnénk három-néggyel is, csak jó futball legyen! FC KÖBENHAVN–FC BAYERN (A-csoport) BL-napunk legegyértelműbb találkozójának ígérkezik a koppenhágai Parkenben sorra kerülő mérkőzés a 15-szörös dán és a 33-szoros német bajnok között. Még sosem találkoztak európai kupameccsen. mindkétszer az Old Traffordban, egyszer kikapott Isztambulban, a másik három csata remivel végződött. A közvetlen előzmények alapján most akár negyedszer is iksz születhet, a borúlátóbb fanok szerint még az is meglehet, hogy az örökmérleg teljesen egyensúlyba kerül. A Galata lehet legalább olyan erős, mint a Crystal Palace, amely éppen szombaton vitte el 1–0-val mindhárom pontot az „álmok színpadáról”… INTER–BENFICA (D-csoport) A két latin óriás együtt túl van több mint 900 európai kupameccsen, ám mindössze ötször találkoztak tétmérkőzésen az európai porondon. Az első a legendás 1965-ös BEK-döntő volt, amelyet Jair da Costa egyetlen gólja döntött el a milánói San Siróban, s amellyel az Inter megvédte a BEK-serleget. Inter RB Salzburg közvetítés 24.10.2023 Die offizielle Webse 2023. okt. 24. — Inter RB Salzburg közvetítés 24.10.2023 Die offizielle Webseite des FC Red Bull Salzburg! Angeboten werden aktuelle News und ... Dortmund Newcastle adás közvetítés 07.11.2023 Sport Dortmund Newcastle adás közvetítés 07.11.2023 Sport Törökország Örményország adás közvetítés (ÉLŐ ADÁS — ADÁS==) Benfica RB Salzburg adás közvetítés 20 2023. [[tv-t néz!]''''] Inter RB Salzburg adás 24 október 2023 2023. okt. 23. — Inter | UEFA Champions League 2022/23UEFA Champions League02 — [NÉZD ONLINE] Benfica RB Salzburg adás közvetítés 20 szeptember Az eredmény következtében, egy hellyel legyőzőjük mögé kerültek a táblázaton, a 14. -re. Meg kell várni persze a Braga-meccset a véleményalkotással, de olybá tűnik, a csapat kerete nem elég mély a mindkét sorozatban folyamatos helytállásra. A Braga ellentétes utat járt be a BL-nyitó forduló óta, amelyben otthon szűk vereséget szenvedett az olasz bajnok Napolitól. A Primeira Ligában kétszer is úgy nyert, hogy négy gólt is szerzett, otthon egyet kapott cserében a Boavistától, idegenben kettőt az Estrela Amadorától. Ezzel 7 játéknap után 13 ponttal ötödik a tabellán. Neki tehát „jobbkor jön” a csoportharmadik hely szempontjából fontos párviadal berlini felvonása, persze még igaz az a futballközhely, hogy „minden meccs más”, no meg hogy a nemzeti bajnokság és a nemzetközi kupa „más kávéház”. A következő találkozás 39 évvel később történt, a 2003–04-es UEFA-kupa-kiírásban a nyolcaddöntőben cspatak össze, Milánóban gólzáporos találkozón 4–3-as hazai siker született (Obafemi Martins duplázott), a visszavágón az Inter kihúzta gól nélkül a Luzban. A következő ki-ki meccsre már csak 19 évet kellett várni, az volt a legutóbbi negyeddöntő, idén áprilisban Lisszabonban 2–0-ra győzött a nerazzurri (gólok: Barella fejesből és Lukaku 11-esből), a visszavágón pedi 3–3 született (g. Bajnokok Ligája 2023/2024 eredmények, Foci Európa ... Salzburg - Benfica, 12.13. RB Leipzig - Young Boys, Crvena zvezda - Manchester City, Atletico Madrid - Lazio, Celtic - Feyenoord, Borussia Dortmund - PSG ... -ek a Premier League-ben, elbukták a BL-nyitómeccsüket. Igaz, Münchenben nem szégyen egy góllal kikapni., de a mérkőzés képe alapján a pontszerzés reménye igencsl távol volt végig a Unitedtől. A kapunóban Onana remeklések mellett sokszor bizonytalan, a védelem összetétele változik, de középen rendre lukas. Még a középpályássor csak-csak muzsikál, függően Bruno Fernandes pillanatnyi diszponáltságától, elöl azonban sok mindenről beszélhetünk, de megkomponált csatárjátékról aligha. Ezzel szemben a török bajnok Galata, amely kisebb-nagyobb nehézségekkel áthámozta magáét a selejtezőkön, a Süperligben brillírozik: a nyitó gól nélküli döntetlen után 6 meccset nyert meg sorozatban, ám a 19 ponttal is csak második, mert a nagy rivális Fener mind a 7 bajnokiján győzött. Meglepően szoros a két csapat BL-örökmérlege: már 6 meccset is váltottak egymással, az MU csak szorosan vezet, kétszer nyert,. Inter RB Salzburg adás közvetítés 24 október 2023 2023. okt. 24. — (INGYENES) Barcelona Antwerp adás közvetítés 19 szeptember 2023 40 Benfica - Red Bull Salzburg 1. 44 5. 20 8. 00 Bayern München Az ... (ÉLŐ-) Real Sociedad RB Salzburg adás 29 november 2023. nov. 29. — Arsenal Sevilla adás 8 november 2023 — ADÁS==) Benfica RB Salzburg adás közvetítés 20 2023. Porto Newcastle REAL SOCIEDAD - BENFICA REAL MADRID ...